o nas

misja

FreshCar to marka, dla której połączenie przyziemności z szykownością nie jest zadaniem niemożliwym. 
Naszą misją jest odnalezienie i podarowanie klientowi choćby odrobiny luksusu.  Wierzymy, że wyjątkowość kryje się w każdej zwyczajności. Wysoka jakość pracy i używanych produktów jest stałym punktem każdej metamorfozy, niezależnie od rodzaju, marki czy stylu samochodu. Potrzeba klienta, napędza nas do pracy, której wynikiem, każdorazowo jest odczarowanie ubytków i stworzenie efektu zgodnego z potrzebą.

1

2

historia

FreshCar powstało w 2012 roku i od tego czasu nieustannie poszerza swoją ofertę. Jest to marka, która rozwinęła się dzięki współpracy rodziny o niezwykle różnych charakterach i umiejętnościach. Jej początek zawdzięczać można pomysłowi prawdziwej, perfekcyjnej Pani domu – mamie Basi, która swoją przygodę z FreshCar rozpoczęła od niewielkiego odkurzacza i ogromnego zapału do pracy. To właśnie on pozwolił jej 
na rozwinięcie i przekazanie kolejnym pokoleniom firmy, która 
dziś pochwalić może się profesjonalnym sprzętem, doświadczeniem i indywidulanym podejściem do klienta.

o mnie

Mam na imię Bartek i jestem właścicielem marki FreshCar. Obecnie zajmuje się głównie korektą i zabezpieczaniem lakieru aut i pogłębiam wiedzę w zakresie detailingu samochodowego. 
W moim warsztacie, oprócz wysokiej klasy maszyn i środków, nie może zabraknąć także radia i wygodnej kanapy, ponieważ „gościnność” jest jednym z moich drugich imion. Chciałbym, aby każdy klient odwiedzający moją firmę czuł się jak podczas wizyty u dobrego sąsiada. Przemiana pomarańczowej dyni w złotą karocę przez wróżkę Kopciuszka była z pewnością efektowna. Jednak we FreshCar, bez użycia magii, uzyskujemy podobne efekty na długo dłużej niż do północy. Serdecznie zapraszam!

Bartek

3

download Call Now Button